BMW 520
G31 Touring 520d A xDrive Business M-Sport * KORKO 3,99% * SUOMI-AUTO * SHADOW LINE * KOUKKU * DIGI MITTARI *
27 990 € 331 €/kk
| Kokonaishinta |
27 990 € |
| Kuukausierä | alk. 331 €/kk |
| Vuosimalli | 2020 |
| Mittarilukema | 164 000 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Rekisteritunnus | SOM-429 |
| Korimalli | Puolipitkä - Matala |
| Tehot | 136 kW / 185 hv |
| Päästöt | 231 g/km |
| Moottori | 2 cm³ / Diesel |
| Omamassa | 2 110 kg |
| Kokonaismassa | 3 200 kg |
* KORKO 3,99% *
* KOTIINTOIMITUS *
Superhieno ja hyväkuntoinen alv-vähennyskelpoinen Sport Van toiselta omistajalta. Jakohihnasarja vaihdettu 5/26.
Suomi-auto
Huoltokirja, sähköinen
ALV-vähennyskelpoinen
Webasto kaukosäädöllä
2xRenkaat
2xAvain
Kaistavahti
Kuolleenkulman varoitin
2 x Erikoisvanteet
Automaattivaihteisto
Webasto
Vakionopeudensäädin, adaptiivinen
Bluetooth Audio / Puhelin
Ilmastointi, manuaali, sis. raitisilmasuodattimen
Ajotietokone
Monitoimiratti
Etuistuimet: 1+2 istuimet
Puolinahkapenkit
Penkinlämmittimet
Sivuliukuovi x 2: Kuskin ja matkustajan puolella
Takapariovet: 180 astetta aukeavat takaovet, pysäytys 90 asteen kohdalla
Vetokoukku
Sähkötoimiset sivuikkunat edessä
Sivupeilit, lämmitettävät ja sähkötoimisesti säädettävät, sähkötoimisesti taitettavat sivupeilit
Peruutustutka Eteen / Taakse
Peruutuskamera
Ajovalot: Bi-Xenon, sis. LED-päiväajovalot
FordPass Connect -modeemi
Turvatyynyt
Luistonesto / Ajonvakautus
ABS-Jarrut
Vanerointi takatilassa
Lämmitettävä tuulilasi
Ajotilan valitsin, Eco ja normaali
Tarkista tietojen ja varusteiden oikeellisuus myyjältä!
Kysy meiltä edullinen rahoitustarjous tähän autoon.
Kysy lisää myös Whatsappilla!
Myös vaihto!
Palvelemme joustavasti. Sovithan auton näytöstä etukäteen myyjien kanssa. Edullinen rahoitus Jopa ilman käsirahaa. Sinulle sopivalla kuukausierällä.
Kuukausierä: €/kk
Todellinen vuosikorko: %
Luottohinta yhteensä: €
Toimistomaksu: 149 €, rahoituksen perustaminen 499 €, korko 4.9 % sekä käsittelymaksu 15.00 €/kk sisältyvät rahoitusarvioon. Huomioithan, että laskurin antamat arvot ovat viitteellisiä.
G31 Touring 520d A xDrive Business M-Sport * KORKO 3,99% * SUOMI-AUTO * SHADOW LINE * KOUKKU * DIGI MITTARI *
27 990 € 331 €/kk
Business 3,0 V6 TDI 200 kW quattro tiptronic * KORKO 3,99% * ACC * WEBASTO * SUOMI-AUTO * KOUKKU * NAHAT * SÄHKÖLUUKKU *
27 990 € 331 €/kk
T8 TwE AWD Inscription Expression aut 7p * KORKO 3,99% * SUOMI-AUTO * WEBASTO * PILOT ASSIST * VOC * BLIS * ACC * NAHAT
40 990 € 474 €/kk
Combi 1,4 TSI PHEV RS iV DSG Autom. * KORKO 3,99% * SUOMI-AUTO * ACC * KEYLESS * DIGIMITTARI * LED * SÄHKÖLUUKKU *
22 990 € 276 €/kk