Ford Mondeo
1,5 EcoBoost 160hv A6 Titanium Wagon * KORKO 2,99% * SUOMI-AUTO * LÄMMITETTÄVÄ TUULILASI JA RATTI * KAISTAVAHTI *
12 990 € 166 €/kk
| Kokonaishinta |
12 990 € |
| Kuukausierä | alk. 166 €/kk |
| Vuosimalli | 2016 |
| Mittarilukema | 227 000 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Rekisteritunnus | ZKT-514 |
| Korimalli | Viistoperä |
| Tehot | 90 kW / 122 hv |
| Päästöt | 119 g/km |
| Moottori | 1.6 cm³ / Bensiini |
| Omamassa | 1 395 kg |
| Kokonaismassa | 1 935 kg |
* KORKO 2,99% *
* KOTIINTOIMITUS *
Huippusiisti ja hyväkuntoinen Mercedes ensimmäiseltä omistajalta. Hyvin huollettu yksilö, viimeisin huolto tehty 219tkm kohdalla.
1-Omistaja
Suomi-auto
Sport-penkit
2xRenkaat
2xAvain
Moottorinlämmitin+sisäpistoke
Etuistuinten mukavuuspaketti
Style-paketti
Peruutuskamera
ESP ajovakauden hallintajärjestelmä
Thermotronic ilmastointiautomatiikka
Bluetooth langaton yhteys, handsfree ja Audio Streaming
Artico-tekonahka-/Messancy-kangasverhoilu
Sisäkatto musta kangasverhoilu
Somiste-elementit hunajakenno-optiikkaiset
Etuistuinlämmitys
Mittariston monitoiminäyttö, käyttökielinä mm. englanti ja ruotsi
Isofix-lastenistuinkiinnikkeet takaistuimella
Kääntyvät takaselkänojat, kaksiosainen (2/3 : 1/3)
Säädettävät pääntuet edessä ja takana
6 kaiutinta
Radioantenni integroitu kattospoileriin
Ajotietokone
Kaadettavat takaistuimet
Keskuslukitus kaukosäätöinen
Ohjaustehostin
Sähkökäyttöiset ikkunat
Bluetooth
USB
Luistonesto
Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
Mäkilähtöavustin
LED-ajovalot
Käynnistyksenesto
Isofix-kiinnikkeet
Hätäjarrutusavustin
Ajonvakautusjärjestelmä
Turvatyynyt
Törmäysvaroitin
Vakionopeudensäädin perinteinen
Sähköpeilit
Tarkista tietojen ja varusteiden oikeellisuus myyjältä!
Kysy meiltä edullinen rahoitustarjous tähän autoon.
Kysy lisää myös Whatsappilla!
Myös vaihto!
Palvelemme joustavasti. Sovithan auton näytöstä etukäteen myyjien kanssa. Edullinen rahoitus Jopa ilman käsirahaa. Sinulle sopivalla kuukausierällä.
Kuukausierä: €/kk
Todellinen vuosikorko: %
Luottohinta yhteensä: €
Toimistomaksu: 149 €, rahoituksen perustaminen 499 €, korko 4.9 % sekä käsittelymaksu 15.00 €/kk sisältyvät rahoitusarvioon. Huomioithan, että laskurin antamat arvot ovat viitteellisiä.
1,5 EcoBoost 160hv A6 Titanium Wagon * KORKO 2,99% * SUOMI-AUTO * LÄMMITETTÄVÄ TUULILASI JA RATTI * KAISTAVAHTI *
12 990 € 166 €/kk
D3 Classic aut * KORKO 2,99% * WEBASTO * ADAPTIIVINEN VAKKARI * BLIS * KAISTAVAHTI * DIGIMITTARISTO *
12 990 € 166 €/kk
1,4 TSI 150 ACT Style DSG * KORKO 2,99% * VETOKOUKKU * SUOMI-AUTO * SÄHKÖLUUKKU * TUTKA * LED *
13 990 € 177 €/kk
200 CDI 4MATIC Premium Business * KORKO 2,99% * WEBASTO * VETOKOUKKU * LED * HUIPPUSIISTI * KAMERA *
13 990 € 177 €/kk