MINI Clubman
1.4 R55 Clubman * KORKO 1,99% * VÄHÄN AJETTU * HIENO * VAKKARI * RAHOITUS JOPA ILMAN KÄSIRAHAA! *
5 990 € 89 €/kk
| Kokonaishinta |
5 990 € |
| Kuukausierä | alk. 89 €/kk |
| Vuosimalli | 2006 |
| Mittarilukema | 474 000 km |
| Vetotapa | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Rekisteritunnus | USY-184 |
| Korimalli | Farmari |
| Tehot | 140 kW / 190 hv |
| Päästöt | 212 g/km |
| Moottori | 3 cm³ / Diesel |
| Omamassa | 1 975 kg |
| Kokonaismassa | 2 550 kg |
Huippusiisti löytö hyvällä huoltohistorialla! Tässä näkyy ikä ja kilometrit vain mittarissa.
Huoltokirja
Suomi-auto
Lohkolämmitin
Webasto (ei toimi, vaatii korjausta)
2xAvain
2xrenkaat
Vetokoukku
Ajonvakautusjärjestelmä
Luistonestojärjestelmä
Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
Sumuvalot
Turvatyynyt
Varashälytin
Xenon-ajovalot
Ilmastointi: Automaattinen
Kaadettavat takaistuimet
Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
Nahkaverhoilu
Ohjaustehostin
Penkinlämmittimet
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähköpeilit
Sähkösäätöiset istuimet: Ilman muistia
Tavaratilan turvaverkko
Vakionopeudensäädin: Perinteinen
Tarkista tietojen ja varusteiden oikeellisuus myyjältä!
Kysy meiltä edullinen rahoitustarjous tähän autoon.
Kysy lisää myös Whatsappilla!
Myös vaihto!
Palvelemme joustavasti. Sovithan auton näytöstä etukäteen myyjien kanssa. Edullinen rahoitus Jopa ilman käsirahaa. Sinulle sopivalla kuukausierällä.
Kuukausierä: €/kk
Todellinen vuosikorko: %
Luottohinta yhteensä: €
Toimistomaksu: 149 €, rahoituksen perustaminen 499 €, korko 4.9 % sekä käsittelymaksu 15.00 €/kk sisältyvät rahoitusarvioon. Huomioithan, että laskurin antamat arvot ovat viitteellisiä.
1.4 R55 Clubman * KORKO 1,99% * VÄHÄN AJETTU * HIENO * VAKKARI * RAHOITUS JOPA ILMAN KÄSIRAHAA! *
5 990 € 89 €/kk
5-ov Enjoy 1,4T ecoFLEX 89kW MT5 * KORKO 1,99% * JUURI HUOLLETTU JA KATSASTETTU * KOUKKU * LOHKOLÄMMITIN *
5 990 € 89 €/kk
1,6 Visia 5 MT 2 WD * KORKO 1,99% * HUIPPUSIISTI * LOHKOLÄMMITIN * VETOKOUKKU * 2xHYVÄT RENKAAT *
6 290 € 93 €/kk
1,0 EcoBoost 100hv PowerShift Trend A6 5-ov * KORKO 1,99% * MERKKIHUOLLETTU * LOHKOLÄMMITIN * SIISTI *
6 490 € 95 €/kk