Mercedes-Benz E
200 BlueTec A Business * KORKO 2,99% * SUOMI-AUTO * NAHKASISUSTA * ORTOPEDI-PENKKI * HIENO! *
14 990 € 188 €/kk
| Kokonaishinta |
14 990 € |
| Kuukausierä | alk. 188 €/kk |
| Vuosimalli | 2010 |
| Mittarilukema | 180 000 km |
| Vetotapa | Takaveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Rekisteritunnus | BSZ-345 |
| Korimalli | Sedan |
| Tehot | 150 kW / 204 hv |
| Päästöt | 159 g/km |
| Moottori | 2.1 cm³ / Diesel |
| Omamassa | 1 735 kg |
| Kokonaismassa | 2 280 kg |
* KORKO 2,99% *
* KOTIINTOIMITUS *
* AUTONPIDON ESIMERKKI *
Huippusiisti ja erittäin hyvin pidetty Mercedes harrastajalta. Täydellinen merkkiliikkeen huoltohistoria, viimeisin huolto tehty 178tkm kohdalla.
Ajonvakautusjärjestelmä
Ajotietokone
Audio-liitäntä
Bluetooth
Huoltokirja: Sähköinen
Ilmastointi: Automaattinen
Kaadettavat takaistuimet
Kahdet renkaat
Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
Kevytmetallivanteet
Lohkolämmitin / moottorilämmitin
Luistonestojärjestelmä
Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
Monitoimiohjauspyörä
Navigointijärjestelmä
Ohjaustehostin
Penkinlämmittimet
Pysäköintitutka, eteen ja taakse
Sadetunnistin
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähköpeilit
Osittain sähkösäätöiset istuimet: Ilman muistia
Turbo
Turvatyynyt
Vakionopeudensäädin: Perinteinen
Vetokoukku, irrotettava
Tarkista tietojen ja varusteiden oikeellisuus myyjältä!
Kysy meiltä edullinen rahoitustarjous tähän autoon.
Kysy lisää myös Whatsappilla!
Myös vaihto!
Palvelemme joustavasti. Sovithan auton näytöstä etukäteen myyjien kanssa. Edullinen rahoitus Jopa ilman käsirahaa. Sinulle sopivalla kuukausierällä.
Kuukausierä: €/kk
Todellinen vuosikorko: %
Luottohinta yhteensä: €
Toimistomaksu: 149 €, rahoituksen perustaminen 499 €, korko 4.9 % sekä käsittelymaksu 15.00 €/kk sisältyvät rahoitusarvioon. Huomioithan, että laskurin antamat arvot ovat viitteellisiä.
200 BlueTec A Business * KORKO 2,99% * SUOMI-AUTO * NAHKASISUSTA * ORTOPEDI-PENKKI * HIENO! *
14 990 € 188 €/kk
D3 Ocean Race aut * KORKO 2,99% * WEBASTO * VETOKOUKKU * NAHAT * VOC * TUTKA * DIGIMITTARISTO *
14 990 € 188 €/kk
250 CGI BE A Avantgarde AMG * KORKO 2,99% * RUOSTESUOJATTU * LOHKOLÄMMITIN * KOUKKU * MERKKIHUOLLETTU *
15 990 € 199 €/kk
220 d T A Premium Business * KORKO 2,99% * HUIPPUSIISTI * ORTOPEDI PENKIT * NAVI * KOUKKU * KATTOLUUKKU * LOHKOLÄMMITIN
15 990 € 199 €/kk