Mercedes-Benz C
250 CGI BE A Avantgarde AMG * KORKO 2,99% * RUOSTESUOJATTU * LOHKOLÄMMITIN * KOUKKU * MERKKIHUOLLETTU *
15 990 € 199 €/kk
| Kokonaishinta |
15 990 € |
| Kuukausierä | alk. 199 €/kk |
| Vuosimalli | 2017 |
| Mittarilukema | 252 000 km |
| Vetotapa | Takaveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Rekisteritunnus | BXC-100 |
| Korimalli | Farmari |
| Tehot | 125 kW / 170 hv |
| Päästöt | 128 g/km |
| Moottori | 2.1 cm³ / Diesel |
| Omamassa | 1 865 kg |
| Kokonaismassa | 2 430 kg |
* KORKO 2,99% *
* KOTIINTOIMITUS *
Hieno ja erittäin hyväkuntoinen tilava Mercedes kattavin varustein.
Huoltokirja, sähköinen
Vetokoukku
Lohkolämmitin ja sisäpistoke
2xAvain
2xRenkaat
Navigointi
Sähkötoiminen takaluukku
Pysäköintitutka edessä ja takana
Intelligent Light System (ILS) -valojärjestelmä
Kaukovaloavustin
LED-ajovalot
Blis-kuolleenkulman varoitin
Ambient-tunnelmavalaistus
Automaattisesti himmentyvä taustapeili ja kuljettajan sivupeili
Lämmitettävät sähköpeilit taittotoiminnolla
Ortopedi-istuimet edessä
Bluetooth handsfree matkapuhelinvarustus
Äänentoistojärjestelmä ( Radio + BT )
CD-soitin
Ilmastointi, automaattinen (kaksialueinen)
Sähkösäätöiset etuistuimet (Osittain)
Penkinlämmittimet edessä
Vakionopeudensäädin
Sadetunnistin
Törmäysvaroitin jarrutustoiminnolla
Attention Assist -vireystilan valvonta
Ajodynamiikan valinta
Start-stop-järjestelmä
Rengaspainevalvontajärjestelmä (TPMS)
Paikallaanpitoavustin (Auto Hold)
Turvatyynyn poiskytkentä etumatkustajalle
Taittuvat takaistuinten selkänojat (40/20/40)
ISOFIX-kiinnitys takana sivuistuimissa
Tarkista tietojen ja varusteiden oikeellisuus myyjältä!
Kysy meiltä edullinen rahoitustarjous tähän autoon.
Kysy lisää myös Whatsappilla!
Myös vaihto!
Palvelemme joustavasti. Sovithan auton näytöstä etukäteen myyjien kanssa. Edullinen rahoitus Jopa ilman käsirahaa. Sinulle sopivalla kuukausierällä.
Kuukausierä: €/kk
Todellinen vuosikorko: %
Luottohinta yhteensä: €
Toimistomaksu: 149 €, rahoituksen perustaminen 499 €, korko 4.9 % sekä käsittelymaksu 15.00 €/kk sisältyvät rahoitusarvioon. Huomioithan, että laskurin antamat arvot ovat viitteellisiä.
250 CGI BE A Avantgarde AMG * KORKO 2,99% * RUOSTESUOJATTU * LOHKOLÄMMITIN * KOUKKU * MERKKIHUOLLETTU *
15 990 € 199 €/kk
200 BlueTec A Business * KORKO 2,99% * SUOMI-AUTO * NAHKASISUSTA * ORTOPEDI-PENKKI * HIENO! *
14 990 € 188 €/kk
R-Line Variant 2,0 TDI 140 kW (190 hv) 4MOTION DSG * WEBASTO * ACC * KEYLESS * NAHAT * KAMERA * KOUKKU * MIRROR LINK *
16 990 € 210 €/kk
F15 xDrive25d TwinPower Turbo A * KORKO 2,99% * SUOMI-AUTO * SPORT-PENKIT * NAHKASISUSTA * VETOKOUKKU * PROFFA NAVI *
17 490 € 216 €/kk