Peugeot 2008
Motion PureTech 82 * KORKO 1,99% * 1-OMISTAJA * VÄHÄN AJETTU * RAHOITUS JOPA ILMAN KÄSIRAHAA! *
8 990 € 122 €/kk
| Kokonaishinta |
8 990 € |
| Kuukausierä | alk. 122 €/kk |
| Vuosimalli | 2014 |
| Mittarilukema | 270 000 km |
| Vetotapa | Takaveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Rekisteritunnus | BXT-878 |
| Korimalli | Puolipitkä - Matala |
| Tehot | 70 kW / 95 hv |
| Päästöt | 195 g/km |
| Moottori | 2.1 cm³ / Diesel |
| Omamassa | 1 825 kg |
| Kokonaismassa | 3 050 kg |
* KORKOTARJOUS 1,99% *
Hyväkuntoinen Vito luotettavalla tekniikalla.
ALV-vähennyskelpoinen
Sähköinen huoltokirja
Moottorilämmitin & sisätilanpistoke
Vetokoukku
Seinien ja lattian vanerointi
B-kortillinen pakettiauto
Sähköikkunat edessä
Ilmastointi - Manuaalinen
Keskuslukitus - Kaukosäätöinen
Penkinlämmitin kuljettajalla
Ohjaustehostin
Radio
2 x Avain
2 x Renkaat
2 x Vanteet
Tarkista tietojen ja varusteiden oikeellisuus myyjältä!
Kysy meiltä edullinen rahoitustarjous tähän autoon.
Kysy lisää myös Whatsappilla!
Myös vaihto!
Palvelemme joustavasti. Sovithan auton näytöstä etukäteen myyjien kanssa. Edullinen rahoitus Jopa ilman käsirahaa. Sinulle sopivalla kuukausierällä.
Kuukausierä: €/kk
Todellinen vuosikorko: %
Luottohinta yhteensä: €
Toimistomaksu: 149 €, rahoituksen perustaminen 499 €, korko 4.9 % sekä käsittelymaksu 15.00 €/kk sisältyvät rahoitusarvioon. Huomioithan, että laskurin antamat arvot ovat viitteellisiä.
Motion PureTech 82 * KORKO 1,99% * 1-OMISTAJA * VÄHÄN AJETTU * RAHOITUS JOPA ILMAN KÄSIRAHAA! *
8 990 € 122 €/kk
523i Sedan A E60 LCI * SUPERSIISTI LÖYTÖ * VÄHÄN AJETTU * SPORT-PENKIT * LOHKOLÄMMITIN * NAHKASISUSTA * NAVI * XENON *
8 990 € 122 €/kk
Sport Wagon 2,0 Touring 6MT 5ov WL3 * KORKO 1,99% * SUOMI-AUTO * KOUKKU * XENON * VAKKARI * LOHKOLÄMMITIN *
9 990 € 133 €/kk
1,0 EcoBoost 125 hv Start/Stop A6 Trend Wagon * JAKOHIHNA JUURI VAIHDETTU * KORKO 1,99% * LÄMMITETTÄVÄ TUULILASI *
9 990 € 133 €/kk