Opel Meriva
5-ov Enjoy 1,4T ecoFLEX 89kW MT5 * KORKO 1,99% * JUURI HUOLLETTU JA KATSASTETTU * KOUKKU * LOHKOLÄMMITIN *
5 990 € 89 €/kk
| Kokonaishinta |
5 990 € |
| Kuukausierä | alk. 89 €/kk |
| Vuosimalli | 2009 |
| Mittarilukema | 132 000 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Rekisteritunnus | GMR-744 |
| Korimalli | Viistoperä |
| Tehot | 70 kW / 95 hv |
| Päästöt | 130 g/km |
| Moottori | 1.4 cm³ / Bensiini |
| Omamassa | 1 215 kg |
| Kokonaismassa | 1 640 kg |
* KORKO 1,99% *
Hieno ja hyväkuntoinen Mini. Katsastettu 1.9.2025 huomautuksitta.
Radio / CD
Audio-liitäntä Aux
Ilmastointi automaattinen
Vakionopeudensäädin
Huoltokirja
Sumuvalot
Kevytmetallivanteet kesä- ja talvirenkaissa
Kahdet renkaat
Keskuslukitus kaukosäätöinen
Monitoimiohjauspyörä
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähkösäätöiset sivupelit
Turvatyynyt
Isofix kiinnikkeet takaistuimella
Tummennetut takalasit
2 x Avain
ABS-Jarrut
Ajotietokone
Tarkista tietojen ja varusteiden oikeellisuus myyjältä!
Kysy meiltä edullinen rahoitustarjous tähän autoon.
Kysy lisää myös Whatsappilla!
Myös vaihto!
Palvelemme joustavasti. Sovithan auton näytöstä etukäteen myyjien kanssa. Edullinen rahoitus Jopa ilman käsirahaa. Sinulle sopivalla kuukausierällä
Kuukausierä: €/kk
Todellinen vuosikorko: %
Luottohinta yhteensä: €
Toimistomaksu: 149 €, rahoituksen perustaminen 499 €, korko 4.9 % sekä käsittelymaksu 15.00 €/kk sisältyvät rahoitusarvioon. Huomioithan, että laskurin antamat arvot ovat viitteellisiä.
5-ov Enjoy 1,4T ecoFLEX 89kW MT5 * KORKO 1,99% * JUURI HUOLLETTU JA KATSASTETTU * KOUKKU * LOHKOLÄMMITIN *
5 990 € 89 €/kk
280T CDI 4Matic A Avantgarde * HUIPPUSIISTI IKÄISEKSEEN! * LOHKOLÄMMITIN * NAHKASISUSTA * VETOKOUKKU * XENON *
5 990 € 89 €/kk
1,6 Visia 5 MT 2 WD * KORKO 1,99% * HUIPPUSIISTI * LOHKOLÄMMITIN * VETOKOUKKU * 2xHYVÄT RENKAAT *
6 290 € 93 €/kk
1,0 EcoBoost 100hv PowerShift Trend A6 5-ov * KORKO 1,99% * MERKKIHUOLLETTU * LOHKOLÄMMITIN * SIISTI *
6 490 € 95 €/kk