Audi A4
Avant Land of quattro Edition 2,0 TDI 110 kW quattro * KORKO 2,99% * HUIPPUSIISTI * VETOKOUKKU * TUTKAT * SUOMI-AUTO *
10 990 € 144 €/kk
| Kokonaishinta |
10 990 € |
| Kuukausierä | alk. 144 €/kk |
| Vuosimalli | 2013 |
| Mittarilukema | 280 000 km |
| Vetotapa | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Rekisteritunnus | ZJV-324 |
| Korimalli | Maastoauto SUV |
| Tehot | 110 kW / 150 hv |
| Päästöt | 153 g/km |
| Moottori | 2.2 cm³ / Diesel |
| Omamassa | 1 753 kg |
| Kokonaismassa | 2 260 kg |
* KORKO 2,99% *
Siisti ja hyväkuntoinen 7-paikkainen Outlander kattavin varustein. Täydellinen huoltokirja, viimeisin huolto tehty 275tkm kohdalla.
Suomi-auto
Huoltokirja
7-Paikkainen
Vakionopeudensäädin: Adaptiivinen/Mukautuva (ACC)
Lane Departure Warning (kaistalta poistumisen varoitus)
Forward Collision Warning (etutörmäysvaroitus)
Navigointijärjestelmä
KeyLessGo - avaimeton kulku ja käynnistys
Peruutuskamera
Bluetooth handsfree ja mediantoisto
Audio-sisääntuloliitäntä (usb-in)
Radio
Rengaspainevalvonta -järjestelmä
Sumuvalot
Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä vaihteenvalitsimilla
Nahkasisusta
Sähkösäätöinen kuljettajan istuin
Ilmastointi: Automaattinen
Ajotietokone
Sadetunnistin
Tummennetut takasivulasit ja takalasi
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähköisesti säädettävät ja koria vasten taittuvat sivupeilit
Penkinlämmittimet
Turvatyynyt
Isofix-valmius
Luistonestojärjestelmä
Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
Keskuslukitus: Avaimeton
2x Avain
Varashälytin
Vetokoukku
Lohkolämmitin ja sisäpistoke
Kahdet renkaat
Tarkista tietojen ja varusteiden oikeellisuus myyjältä!
Kysy meiltä edullinen rahoitustarjous tähän autoon.
Kysy lisää myös Whatsappilla!
Myös vaihto!
Palvelemme joustavasti. Sovithan auton näytöstä etukäteen myyjien kanssa. Edullinen rahoitus Jopa ilman käsirahaa. Sinulle sopivalla kuukausierällä.
Kuukausierä: €/kk
Todellinen vuosikorko: %
Luottohinta yhteensä: €
Toimistomaksu: 149 €, rahoituksen perustaminen 499 €, korko 4.9 % sekä käsittelymaksu 15.00 €/kk sisältyvät rahoitusarvioon. Huomioithan, että laskurin antamat arvot ovat viitteellisiä.
Avant Land of quattro Edition 2,0 TDI 110 kW quattro * KORKO 2,99% * HUIPPUSIISTI * VETOKOUKKU * TUTKAT * SUOMI-AUTO *
10 990 € 144 €/kk
GTE Plug-In Hybrid 160 kW (218 hv) DSG * KORKO 2,99% * WEBASTO * AJOAKKU VAIHDETTU 2024 * ACC * KOUKKU * DIGI-MITTARI *
10 990 € 144 €/kk
180 Kompressor BE Busines * KORKO 2,99% * HUIPPUSIISTI * VÄHÄN AJETTU * LOHKOLÄMMITIN * RAHOITUS JOPA ILMAN KÄSIRAHAA! *
11 990 € 155 €/kk
180 CDI BE A Premium Business Avantgarde * KORKO 2,99% * SUOMI-AUTO * HUIPPUSIISTI * LOHKOLÄMMITIN * ILS * TUTKAT *
11 990 € 155 €/kk