Volkswagen Polo
Comfortline 1,2 TSI 66 kW (90 hv) BlueMotion Technology 4-ov * KORKO 1,99% * LOHKOLÄMMITIN * VÄHÄN AJETTU * SIISTI *
6 990 € 100 €/kk
| Kokonaishinta |
7 490 € |
| Kuukausierä | alk. 106 €/kk |
| Vuosimalli | 2013 |
| Mittarilukema | 175 000 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Rekisteritunnus | XNC-144 |
| Korimalli | Farmari |
| Tehot | 103 kW / 140 hv |
| Päästöt | 134 g/km |
| Moottori | 1.4 cm³ / Bensiini |
| Omamassa | 1 664 kg |
| Kokonaismassa | 2 140 kg |
* KORKO 1,99% *
* KOTIINTOIMITUS *
Huippusiisti ja hyväkuntoinen Opel täydellisellä huoltokirjalla. Katsastettu huomautuksitta 10.2.2026
Huoltokirja, viimeisin huolto 165tkm
Suomi-auto
Lohkolämmitin ja sisäpistoke
2xRenkaat
2xAvain
Navi 600 -soitin
Mukautuvat Bi-Xenon-ajovalot (AFL-valot)
Pysäköintiavustin edessä ja takana
Ajonvakautusjärjestelmä (ESP)
Automaatti-ilmastointi
Comfort etuistuimet
Etuistuinten aktiiviset pääntuet
Etumatkustajan istuimen kaksisuuntaiset säädöt
Keskikyynärnoja etuistuinten välissä ja säilytyslokero
Kuljettajan istuimen nelisuuntaiset säädöt
Kyynärnoja suksiluukulla takana
Lämmitettävät etuistuimet
Pääntuet kaikilla viidellä istumapaikalla
Vakionopeudensäädin
Etuturvatyynyt ja sivuturvatyynyt edessä
Kattoturvatyynyt
Sadetunnistin
Sähkötoimiset ikkunannostimet edessä
Sähkötoimiset ikkunannostimet takana
Takalasin pyyhin ja pesulaite
Oikean etuistuimen turvatyyny poiskytkettävissä (avain-ohjattu)
ABS-jarrut, levyt edessä ja takana, hätäjarrutustehostin ja kaarrejarrutuksen hallinta
Hätäjarrutustehostin
Nahkaverhoiltu ohjauspyörä
Ajotietokone monitoiminäytöllä
Matkapuhelinportaali, bluetooth, ääniohjaus, GID
Radiosäätimet ohjauspyörässä
Tarkista tietojen ja varusteiden oikeellisuus myyjältä!
Kysy meiltä edullinen rahoitustarjous tähän autoon.
Kysy lisää myös Whatsappilla!
Myös vaihto!
Palvelemme joustavasti. Sovithan auton näytöstä etukäteen myyjien kanssa. Edullinen rahoitus Jopa ilman käsirahaa. Sinulle sopivalla kuukausierällä.
Kuukausierä: €/kk
Todellinen vuosikorko: %
Luottohinta yhteensä: €
Toimistomaksu: 149 €, rahoituksen perustaminen 499 €, korko 4.9 % sekä käsittelymaksu 15.00 €/kk sisältyvät rahoitusarvioon. Huomioithan, että laskurin antamat arvot ovat viitteellisiä.
Comfortline 1,2 TSI 66 kW (90 hv) BlueMotion Technology 4-ov * KORKO 1,99% * LOHKOLÄMMITIN * VÄHÄN AJETTU * SIISTI *
6 990 € 100 €/kk
2,0 TDCi 150hv PowerShift Titanium Wagon * KORKO 1,99% * WEBASTO * ACC * KOUKKU * NAVI * KEYLESS * SÄHKÖINEN TAKALUUKKU
6 990 € 100 €/kk
Variant Comfortline Edition 40 1,6 TDI 77 kW (105 hv) BMT DSG * KORKO 1,99% * WEBASTO * SUOMI-AUTO * TUTKAT * VAKKARI *
7 990 € 111 €/kk
Comfortline 1,4 63 kW (85 hv) DSG-automaatti 2-ov * KORKO 1,99% * LOHKOLÄMMITIN * VETOKOUKKU * HUIPPUSIISTI * SUOMI-AUTO
7 990 € 111 €/kk