Mercedes-Benz B
200 CDI 4MATIC Premium Business * KORKO 2,99% * WEBASTO * VETOKOUKKU * LED * HUIPPUSIISTI * KAMERA *
13 990 € 177 €/kk
| Kokonaishinta |
13 990 € |
| Kuukausierä | alk. 177 €/kk |
| Vuosimalli | 2017 |
| Mittarilukema | 186 000 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Rekisteritunnus | IOH-549 |
| Korimalli | Maastoauto SUV |
| Tehot | 110 kW / 150 hv |
| Päästöt | 124 g/km |
| Moottori | 1.4 cm³ / Bensiini |
| Omamassa | 1 375 kg |
| Kokonaismassa | 1 920 kg |
* KORKO 2,99% *
* KOTIINTOIMITUS *
Hyväkuntoinen ja siisti Ateca täydellisellä huoltohistorialla. Viimeisin huolto tehty 180tkm v.2025. Jakohihna vaihdettu 159tkm.
Suomi-auto
Huoltokirja
Vakionopeudensäädin
Driver Alert (kuljettajan vireystila-avustin)
Front Assist (ympäristön tarkkailu -järjestelmä)
Brake Assist (Jarrutus-avustin)
Pysäköintitutka takana
Bluetooth handsfree ja mediantoisto
Audio-sisääntuloliitäntä (aux-in)(usb-in)
Radio, Start/Stop -järjestelmä
Electric parking brake (sähkötoiminen seisontajarru)
AutoHold -paikallaanpitoavustin
LED-päiväajovalot
Sumuvalot
Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
Ilmastointi: Automaattinen
Ajotietokone
Sadetunnistin
Automaattisesti himmenevä taustapeili
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähköisesti säädettävät, lämmitettävät ja koria vasten taittuvat sivupeilit
Penkinlämmittimet
Turvatyynyt
Isofix-valmius
Luistonestojärjestelmä
Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
Keskuslukitus
Vetokoukku
Tarkista tietojen ja varusteiden oikeellisuus myyjältä!
Kysy meiltä edullinen rahoitustarjous tähän autoon.
Kysy lisää myös Whatsappilla!
Myös vaihto!
Palvelemme joustavasti. Sovithan auton näytöstä etukäteen myyjien kanssa. Edullinen rahoitus Jopa ilman käsirahaa. Sinulle sopivalla kuukausierällä.
Kuukausierä: €/kk
Todellinen vuosikorko: %
Luottohinta yhteensä: €
Toimistomaksu: 149 €, rahoituksen perustaminen 499 €, korko 4.9 % sekä käsittelymaksu 15.00 €/kk sisältyvät rahoitusarvioon. Huomioithan, että laskurin antamat arvot ovat viitteellisiä.
200 CDI 4MATIC Premium Business * KORKO 2,99% * WEBASTO * VETOKOUKKU * LED * HUIPPUSIISTI * KAMERA *
13 990 € 177 €/kk
Comfortline 1,6 TDI 85 kW (115 hv) DSG * KORKO 2,99% * ACC * VETOKOUKKU * LOHKOLÄMMITIN * NAVIGOINTI * SUOMI-AUTO *
13 990 € 177 €/kk
200 BlueTec A Business * KORKO 2,99% * SUOMI-AUTO * NAHKASISUSTA * ORTOPEDI-PENKKI * HIENO! *
14 990 € 188 €/kk
250 CDI Elegance A * KORKO 2,99% * RUOSTESUOJATTU YKSILÖ * HUIPPUSIISTI * KOUKKU * LOHKOLÄMMITIN * NAVI *
14 990 € 188 €/kk