BMW 530
G31 Touring 530e xDrive A Charged Edition * KORKO 3,99 * 1-OMISTAJA * H&K * SUOMI-AUTO * SPORT-PENKIT * NAVI * NAHAT *
22 490 € ALV väh. 271 €/kk
| Kokonaishinta |
22 990 € |
| Kuukausierä | alk. 276 €/kk |
| Vuosimalli | 2021 |
| Mittarilukema | 113 000 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Rekisteritunnus | GZZ-608 |
| Korimalli | Farmari |
| Tehot | 110 kW / 150 hv |
| Päästöt | 27 g/km |
| Moottori | 1.4 cm³ / Hybridi (bensiini/sähkö) |
| Omamassa | 1 707 kg |
| Kokonaismassa | 2 163 kg |
* KORKO 3,99% *
* KOTIINTOIMITUS *
Huippusiisti ja erittäin hyväkuntoinen tilava Skoda toiselta omistajalta.
Huoltokirja, sähköinen
Kotilaturi
Kauppakeskuslaturi
Adaptiivinen vakionopeudensäädin
Digimittaristo
Lane Assist (Kaistanpitoavustin)
Front Assist (Hätäjarrutusavustin)
KeyLessGo - avaimeton kulku ja käynnistys
SmartLink: AndroidAuto / AppleCarPlay / MirrorLink
Älypuhelimen langaton lataus
Radio
Bluetooth handsfree ja mediatoisto
Peruutuskamera
Pysäköintitutkat edessä ja takana
Ajotapavalitsin: Eco / Comfort / Normal / Sport / Individual
Rengaspainevalvonta järjestelmä
Electric Parking Brake - sähkötoiminen seisontajarru
Autohold - paikallaanpitoavustin
Skoda Crystal Lighting Matrix LED - ajovalot
Kaukovaloautomatiikka
Sumuvalot
Ambient Light (sisätilan tunnelmavalaistus)
Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä vaihteenvalitsimilla
Urheiluistuimet
Automaattinen ilmastointi
Ajotietokone
Sadetunnistin
Sähkökäyttöiset ikkunat
Tummennetut takasivulasit ja takalasi
Sähköisesti säädettävät, lämmitettävät ja koria vasten taittuvat sivupeilit
Penkinlämmittimet
Ohjauspyörän lämmitys
Sähkötoiminen takaluukku (luukun avaus ja sulku -toiminto myös ohjaamosta käsin)
2 x Avain
Hätäpuhelujärjestelmä
Turvatyynyt
Isofix-valmius
Luistonestojärjestelmä
Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
Kahdet renkaat
Aluvanteet kesä- ja talvirenkaissa
Tarkista tietojen ja varusteiden oikeellisuus myyjältä!
Kysy meiltä edullinen rahoitustarjous tähän autoon.
Kysy lisää myös Whatsappilla!
Myös vaihto!
Palvelemme joustavasti. Sovithan auton näytöstä etukäteen myyjien kanssa. Edullinen rahoitus Jopa ilman käsirahaa. Sinulle sopivalla kuukausierällä.
Kuukausierä: €/kk
Todellinen vuosikorko: %
Luottohinta yhteensä: €
Toimistomaksu: 149 €, rahoituksen perustaminen 499 €, korko 4.9 % sekä käsittelymaksu 15.00 €/kk sisältyvät rahoitusarvioon. Huomioithan, että laskurin antamat arvot ovat viitteellisiä.
G31 Touring 530e xDrive A Charged Edition * KORKO 3,99 * 1-OMISTAJA * H&K * SUOMI-AUTO * SPORT-PENKIT * NAVI * NAHAT *
22 490 € ALV väh. 271 €/kk
Style 2,0 TDI SCR 110 kW DSG * KORKO 3,99% * WEBASTO * ALV-VÄHENNYSKELPOINEN * ACC * 7-PAIKKAINEN * HUIPPUSIISTI * KESSY
21 990 € ALV väh. 265 €/kk
TwinPower Turbo A xDrive F30 Sedan Sport Line * M-Performance Look * Power Kit * KORKO 3,99% * SUPERSIISTI *
24 990 € 298 €/kk
T8 Twin Engine AWD Inscription aut * KORKO 3,99% * HUIPPUVARUSTEET *
35 990 € 419 €/kk