Mitsubishi Outlander
2,2 DI-D Instyle NAVI AT 4WD 7P * KORKO 2,99% * 7-PAIKKAINEN * ACC * NAHAT * KOUKKU * KAMERA * KEYLESS *
9 990 € 133 €/kk
| Kokonaishinta |
9 990 € |
| Kuukausierä | alk. 133 €/kk |
| Vuosimalli | 2013 |
| Mittarilukema | 150 000 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Rekisteritunnus | BPX-980 |
| Korimalli | Farmari |
| Tehot | 90 kW / 122 hv |
| Päästöt | 139 g/km |
| Moottori | 1.4 cm³ / Bensiini |
| Omamassa | 1 426 kg |
| Kokonaismassa | 1 970 kg |
* KORKO 1,99% *
* KOTIINTOIMITUS *
Huippusiisti ja hyväkuntoinen Golf toiselta omistajalta. Täydellinen huoltokirja, viimeisin huolto tehty 146tkm kohdalla.
Suomi-auto
Huoltokirja
Vetokoukku
Lohkolämmitin ja sisäpistoke
2xAvain
2xRenkaat
Xenon valot
LED päiväajovalot
Pysäköintitutka edessä ja takana
Vakionopeudensäädin
Penkinlämmittimet edessä
Sähkösäätöiset ja lämmitettävät peilit
Keskuslukitus - Kaukosäätöinen
Kaadettavat takaistuimet
Metalliväri
ESP-ajonvakautusjärjestelmä
Ajotietokone / monitoiminäyttö
Sähkötoimiset lasinnostimet edessä ja takana
Ikkunaturvaverhot
Radio ja CD-soitin
Bluetooth
Automattinen ilmastointi
Sadetunnistin
Vaihteenvalitsimet ohjauspyörässä
Monitoimiohjauspyörä
Tarkista tietojen ja varusteiden oikeellisuus myyjältä!
Kysy meiltä edullinen rahoitustarjous tähän autoon.
Kysy lisää myös Whatsappilla!
Myös vaihto!
Palvelemme joustavasti. Sovithan auton näytöstä etukäteen myyjien kanssa. Edullinen rahoitus Jopa ilman käsirahaa. Sinulle sopivalla kuukausierällä.
Kuukausierä: €/kk
Todellinen vuosikorko: %
Luottohinta yhteensä: €
Toimistomaksu: 149 €, rahoituksen perustaminen 499 €, korko 4.9 % sekä käsittelymaksu 15.00 €/kk sisältyvät rahoitusarvioon. Huomioithan, että laskurin antamat arvot ovat viitteellisiä.
2,2 DI-D Instyle NAVI AT 4WD 7P * KORKO 2,99% * 7-PAIKKAINEN * ACC * NAHAT * KOUKKU * KAMERA * KEYLESS *
9 990 € 133 €/kk
1,0 ISG 100hv Edition 7 SW EcoDynamics * KORKO 1,99% * NAVI * KAMERA * LOHKOLÄMMITIN * APPLE&ANDROID AUTO * HUIPPUSIISTI
9 990 € 133 €/kk
Avant Land of quattro Edition 2,0 TDI 110 kW quattro * KORKO 2,99% * HUIPPUSIISTI * VETOKOUKKU * TUTKAT * SUOMI-AUTO *
10 990 € 144 €/kk
Variant Comfortline Edition 40 1,4 TSI 90 kW (122 hv) BMT DSG * KORKO 2,99% * SUPERSIISTI * LOHKOLÄMMITIN * NAVI * XENON
10 990 € 144 €/kk