Audi A4
Avant Land of quattro Edition 2,0 TDI 110 kW quattro * KORKO 2,99% * HUIPPUSIISTI * VETOKOUKKU * TUTKAT * SUOMI-AUTO *
10 990 € 144 €/kk
| Kokonaishinta |
10 990 € |
| Kuukausierä | alk. 144 €/kk |
| Vuosimalli | 2014 |
| Mittarilukema | 167 000 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Rekisteritunnus | OUK-781 |
| Korimalli | Farmari |
| Tehot | 90 kW / 122 hv |
| Päästöt | 140 g/km |
| Moottori | 1.4 cm³ / Bensiini |
| Omamassa | 1 507 kg |
| Kokonaismassa | 2 110 kg |
* AUTONPIDON ESIMERKKI! *
* KORKO 2.99% *
* KOTIINTOIMITUS *
Supersiisti erittäin hyväkuntoinen ja tilava Passat toiselta omistajalta. Hyvin huollettu yksilö, viimeisin huolto tehty 163tkm kohdalla.
Suomi-auto
Huoltokirja
Lohkolämmitin ja sisäpistoke
Ajonvakautusjärjestelmä
Ajotietokone
Audio-liitäntä
Bluetooth
Ilmastointi: Automaattinen
Isofix-valmius
Kaadettavat takaistuimet
Kahdet renkaat
Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
Kevytmetallivanteet
Luistonestojärjestelmä
Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
Monitoimiohjauspyörä
Navigointijärjestelmä
Ohjaustehostin
Penkinlämmittimet
Pysäköintitutka eteen ja taakse
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähköpeilit
Turvatyynyt
Vakionopeudensäädin: Perinteinen
Xenon-ajovalot
Tarkista tietojen ja varusteiden oikeellisuus myyjältä!
Kysy meiltä edullinen rahoitustarjous tähän autoon.
Kysy lisää myös Whatsappilla!
Myös vaihto!
Palvelemme joustavasti. Sovithan auton näytöstä etukäteen myyjien kanssa. Edullinen rahoitus Jopa ilman käsirahaa. Sinulle sopivalla kuukausierällä.
Kuukausierä: €/kk
Todellinen vuosikorko: %
Luottohinta yhteensä: €
Toimistomaksu: 149 €, rahoituksen perustaminen 499 €, korko 4.9 % sekä käsittelymaksu 15.00 €/kk sisältyvät rahoitusarvioon. Huomioithan, että laskurin antamat arvot ovat viitteellisiä.
Avant Land of quattro Edition 2,0 TDI 110 kW quattro * KORKO 2,99% * HUIPPUSIISTI * VETOKOUKKU * TUTKAT * SUOMI-AUTO *
10 990 € 144 €/kk
GTE Plug-In Hybrid 160 kW (218 hv) DSG * KORKO 2,99% * WEBASTO * AJOAKKU VAIHDETTU 2024 * ACC * KOUKKU * DIGI-MITTARI *
10 990 € 144 €/kk
180 Kompressor BE Busines * KORKO 2,99% * HUIPPUSIISTI * VÄHÄN AJETTU * LOHKOLÄMMITIN * RAHOITUS JOPA ILMAN KÄSIRAHAA! *
11 990 € 155 €/kk
180 CDI BE A Premium Business Avantgarde * KORKO 2,99% * SUOMI-AUTO * HUIPPUSIISTI * LOHKOLÄMMITIN * ILS * TUTKAT *
11 990 € 155 €/kk