Mercedes-Benz ML
BlueTec 4Matic Premium Business * KORKO 2,99% * SUOMI-AUTO * WEBASTO * VETOKOUKKU * NAVI * ILS * HUIPPUSIISTI *
18 490 € 227 €/kk
| Kokonaishinta |
21 990 € |
| Kuukausierä | alk. 265 €/kk |
| Vuosimalli | 2020 |
| Mittarilukema | 228 000 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Rekisteritunnus | FOA-698 |
| Korimalli | Tila-auto |
| Tehot | 110 kW / 150 hv |
| Päästöt | 181 g/km |
| Moottori | 2 cm³ / Diesel |
| Omamassa | 1 979 kg |
| Kokonaismassa | 2 540 kg |
* KORKO 3,99% *
* KOTIINTOIMITUS *
Huippusiisti erittäin kattavasti varusteltu Sharan toiselta omistajalta.
ALV-vähennyskelpoinen
Huoltokirja
Suomi-auto
7-paikkainen
3 erillisistuinta 2. rivillä ja 2 istuinta 3. rivillä
EasyFold-taittomekanismi
Webasto -Polttoainekäyttöinen lisälämmitin, kauko-ohjain ja ajastin
Akkulaturi
Kaukovalojärjestelmä Dynamic Light Assist
Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä vaihteenvalitsimilla
Sähkötoimiset liukutakaovet
Avaimeton lukitus- ja käynnistys Keyless Access ja takaluukun Easy Open
Mukautuva vakionopeussäädin ACC
Pysäytystoiminto DSG-automaatin yhteydessä
Peruutuskamera Dynaamisilla apuviivoilla
App-Connect älypuhelinliitäntä
Volkswagen Media Control
12-suuntaan sähkösäätöiset etuistuimet
Metalliväri
Bi-Xenon -ajovalot
Led-päiväajovalot
Peruutuskamera
Pysäköintiavustin Park Assist
Pysäköintitutkat edessä ja takana
Täysautomaattinen ilmastointilaite Climatronic, käyttömahdollisuus takapenkiltä
ISOFIX-kiinnityslenkit 2. ja 3. istuinrivillä
Istuinten keskialue Alcantaraa ja istuinten sivut Vienna-nahkaa
Keskikyynärnoja edessä
Urheilulliset mukavuusistuimet edessä
Takasivulasit ja takalasi tummennettu
Sadetunnistin ja automaattisesti himmentyvä sisäpeili
Bluetooth matkapuhelinvalmius ja App-Connect älypuhelinliitäntä
Monitoiminäyttö Premium
Radio ja navigointi Discover Media 8", liikennemerkkien tunnistusjärjestelmä
Sähkökäyttöiset liukuovet takana
Vetokoukku
Väri (Black pearl helmiäisväri)
Tavaratilan väliverkko, kiinnitettävissä ensimmäisen tai toisen istuinrivin taakse
Tarkista tietojen ja varusteiden oikeellisuus myyjältä!
Kysy meiltä edullinen rahoitustarjous tähän autoon.
Kysy lisää myös Whatsappilla!
Myös vaihto!
Palvelemme joustavasti. Sovithan auton näytöstä etukäteen myyjien kanssa. Edullinen rahoitus Jopa ilman käsirahaa. Sinulle sopivalla kuukausierällä.
Kuukausierä: €/kk
Todellinen vuosikorko: %
Luottohinta yhteensä: €
Toimistomaksu: 149 €, rahoituksen perustaminen 499 €, korko 4.9 % sekä käsittelymaksu 15.00 €/kk sisältyvät rahoitusarvioon. Huomioithan, että laskurin antamat arvot ovat viitteellisiä.
BlueTec 4Matic Premium Business * KORKO 2,99% * SUOMI-AUTO * WEBASTO * VETOKOUKKU * NAVI * ILS * HUIPPUSIISTI *
18 490 € 227 €/kk
Sportback Business Sport S-line 2,0 TDI 135 kW quattro S tronic * KORKO 2,99% * ACC * MATRIX LED * DIGI MITTARI *
18 490 € 227 €/kk
G31 Touring 530e xDrive A Charged Edition * KORKO 3,99 * 1-OMISTAJA * H&K * SUOMI-AUTO * SPORT-PENKIT * NAVI * NAHAT *
22 490 € ALV väh. 271 €/kk
Combi 1,4 TSI PHEV RS iV DSG Autom. * KORKO 3,99% * SUOMI-AUTO * ACC * KEYLESS * DIGIMITTARI * LED * SÄHKÖLUUKKU *
22 990 € 276 €/kk