Opel Astra
1,6 8V Eco Club 3d * VÄHÄN AJETTU LÖYTÖ * KATSASTETTU 2/26 * HUIPPUSIISTI * MUSEOKILPIIN 2028! *
4 990 € 78 €/kk
| Kokonaishinta |
4 990 € |
| Kuukausierä | alk. 78 €/kk |
| Vuosimalli | 2008 |
| Mittarilukema | 386 000 km |
| Vetotapa | Etuveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Rekisteritunnus | XNK-497 |
| Korimalli | Farmari |
| Tehot | 100 kW / 136 hv |
| Päästöt | 157 g/km |
| Moottori | 2 cm³ / Diesel |
| Omamassa | 1 664 kg |
| Kokonaismassa | 2 270 kg |
Siisti ja hyväkuntoinen luotettava Volvo. Täydellinen huoltokirja, viimeisin huolto tehty 384tkm kohdalla. Jakohihna vaihdettu 306tkm v.2022.
Huoltokirja
Vetokoukku
Lohkolämmitin
Webasto (ei toimi)
Vakionopeudensäädin
Blis kuolleenkulman varoitin
Audio-sisääntuloliitäntä (aux-in)
Radio ja CD-soitin
Electric parking brake (sähkötoiminen seisontajarru)
Xenon -ajovalot
Aktiiviset kaarrevalot
Sumuvalot
Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
Nahkasisusta
Sähkösäätöinen kuljettajan istuin muistilla
Ilmastointi: Automaattinen
Ajotietokone
Sadetunnistin
Automaattisesti himmenevä taustapeili
Tummennetut takasivulasit ja takalasi
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähköisesti säädettävät ja koria vasten taittuvat sivupeilit
Penkinlämmittimet etuistuimille
Turvatyynyt
Isofix-valmius
Luistonestojärjestelmä
Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
Keskuslukitus: Kaukosäätöinen
Varashälytin, Reduced Guard (alennettu suojaus, deaktivoi auton hälytysjärjestelmän)
Tarkista tietojen ja varusteiden oikeellisuus myyjältä!
Kysy meiltä edullinen rahoitustarjous tähän autoon.
Kysy lisää myös Whatsappilla!
Myös vaihto!
Palvelemme joustavasti. Sovithan auton näytöstä etukäteen myyjien kanssa. Edullinen rahoitus Jopa ilman käsirahaa. Sinulle sopivalla kuukausierällä.
Kuukausierä: €/kk
Todellinen vuosikorko: %
Luottohinta yhteensä: €
Toimistomaksu: 149 €, rahoituksen perustaminen 499 €, korko 4.9 % sekä käsittelymaksu 15.00 €/kk sisältyvät rahoitusarvioon. Huomioithan, että laskurin antamat arvot ovat viitteellisiä.
1,6 8V Eco Club 3d * VÄHÄN AJETTU LÖYTÖ * KATSASTETTU 2/26 * HUIPPUSIISTI * MUSEOKILPIIN 2028! *
4 990 € 78 €/kk
2,0 TDI CR 140 Ambition DSG * VETOKOUKKU * LOHKOLÄMMITIN * TUTKA * HYVIN HUOLLETTU YKSILÖ *
4 990 € 78 €/kk
Sport Tourer Enjoy 1,4 Turbo 103kW AT6 * SUOMI-AUTO * 2-OMISTAJAA * RATIN LÄMMITIN * TUTKAT * SIISTI *
5 490 € 84 €/kk
Variant Comfortline 1,2 TSI 77 kW (105 hv) Bluemotion Technology * KORKO 1,99% * SUOMI-AUTO * SIISTI * LOHKOLÄMMITIN *
5 490 € 84 €/kk